Výsledky 10. ročníku Běhu Satalickou oborou

                                ze dne 18. 5. 2019

 
             

Kategorie dětí narozených r. 2015 a mladší

 

 

             

Dívky– 150

         
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

22

Svobodová

Ella Zoe

2015

44,17

 

2

20

Přichystalová

Ema

2015

44,44

 

3

46

Komárková

Adéla

2015

49,28

Ano

4

10

Rajmová

Ema

2016

49,79

Ano

5

13

Černá

Helena

2015

50,01

 

6

17

Roškotová

Sofie

2015

54,12

Ano

7

40

Kraidlová

Apolena

2015

1:02,30

 

8

43

Blažková

Aneta

2015

1:04,32

Ano

9

11

Křížová

Anežka

2015

1:04,87

Ano

10

9

Krauzová

Eliška

2015

1:04,97

Ano

11

7

Nicková

Adéla

2015

1:08,26

 

12

19

Zelená

Magdaléna

2016

1:11,65

 

13

8

Fišerová

Antonie

2016

1:14,78

 

14

14

Rulíšková

Aneta

2016

1:20,14

Ano

15

12

Bílková

Jana

2016

1:17,14

Ano

16

15

Mertová

Evelína

2016

1:20,23

 

17

44

Janžová

Šarlota

2016

1:23,05

 

18

21

Lukešová

Josefína

2016

1:30,25

 

19

42

Haugvic

Viktorie

2015

1:31,15

Ano

20

18

Prášková

Michaela

2016

1:45,87

 

21

5

Vodová

Agáta

2016

1:56,78

 

22

3

Krauzová

Adéla

2017

2:02,42

 

DNS

4

Pádivá

Anežka

2017

 

 

DNS

6

Skoumalová

Marie Amélie

2017

 

 

DNS

16

Zdvořáčková

Barbora

2015

 

Ano

             

Chlapci – 150m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

45

Havelka

Vítězslav

2015

41,17

 

2

38

Marian

Gajdoš

2015

42,11

 

3

26

Felix

Račkay

2015

43,11

 

4

39

Kilián

Ornstein

2015

47,59

 

5

27

Šimon

Manda

2015

49,49

 

6

30

Jakub

Špalek

2015

01:01,4

 

7

33

Jakub

David

2015

01:02,1

 

8

24

Richard

Ruis

2016

01:02,8

 

9

37

Yannick

Révay

2015

01:03,2

 

10

29

Jakub

Kulik

2015

01:05,2

 

11

35

Antonín

Hodr

2015

01:15,0

 

12

36

Kryštof

Kobera

2016

01:15,9

Ano

13

1

Jan

Gejdoš

2015

01:16,6

 

14

31

Vojtěch

Podzimek

2016

01:22,2

Ano

15

41

Vostrý

Ondřej

2015

01:23,6

 

16

25

Patrik

Pěchota

2016

01:28,4

 

17-18

2

Antonín

Gejdoš

2018

02:20,3

 

17-18

34

Eduard

Černoušek

2016

02:20,3

 

???

23

Mikuláš

Dadaj

2018

 

Ano

???

32

Jan

Skoumal

2015

 

 

DNS

28

Matej

Pádivý

2016

 

 

             

Kategorie dětí narozených r. 20013-2014

 

 

             

Dívky– 300m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

13

Ďuďová

Viktorie

2013

1:11,23

 

2

11

Cejnarová

Veronika

2013

1:22,22

 

3

8

Račkay

Indiana

 

1:23,58

 

4

26

Bendová

Jolana

2013

1:25,52

 

5

22

Doušová

Sofie

2013

1:27,98

 

6

14

Mikulová

Laura

2014

1:28,79

 

7

7

Vlckova

Klara

2014

1:29,56

Ano

8

16

Špreňarová

Anna

2013

1:30,18

 

9

5

Andělová

Agáta

2013

1:31,28

 

10

23

Sladekova

Linda

2013

1:31,87

 

11

1

Švarcová

Adinka

 

1:32,35

 

12

10

Press

Emily

2014

1:33,35

 

13

20

Příhodová

Nikol

2014

1:34,33

 

14

6

Lukšů

Barbara

2013

1:34,96

 

15

25

Špillingová

Tereza

2013

1:35,50

 

16

27

Lukešová

Gabriela

2013

1:37,84

 

17

17

Horka

Zuzana

2014

1:38,61

Ano

18

52

Kadeřávková

Markéta

2013

1:40,27

 

19

53

Janžová

Alžběta

2013

1:45,14

 

20

18

Pospisilova

Zlata

2014

1:46,57

Ano

21

21

Písaříková

Anička

2014

1:49,12

Ano

22

24

Knotková

Barbara

2014

1:50,59

 

24

19

Černoušková

Emma

2013

1:53,15

 

25

4

Vodová

Nikol

2014

1:55,80

Ano

26

54

Voráčová

Ema

2014

1:56,10

 

27

2

Vostrá

Magdalena

2014

1:57,23

 

28

12

Melzerová

Magdaléna

 

1:58,32

 

29

9

Pekarová

Maruška

2014

1:59,68

Ano

29

15

Nakládalová

Tereza

2014

2:02,35

 

30

3

Vodová

Adéla

2014

2:03,15

 

???

57

Kanasugi

Ajum

2013

 

 

             

Chlapci – 300m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

51

Zelený

Václav

2013

01:18,2

 

2

44

Nicek

Matyáš

 

01:19,6

 

3

34

David

Jan

2013

01:24,1

 

4

46

Sladek

Oliver

2013

01:24,8

Ano

5

40

Polačok

Jonáš

2013

01:25,9

 

6

37

Merta

Karel

2013

01:26,4

 

7

33

Zaťko

Andy

2013

01:26,9

 

8

47

Bílek

Jonas

2013

01:27,6

Ano

9

43

Diblík

Lukáš

2014

01:28,5

 

10

50

Kosmák

Vojtěch

2013

01:30,6

Ano

11

48

Mráz

Filip

2013

01:34,8

 

12

41

Jirásek

Šimon

2014

01:37,4

Ano

13

36

Kroupa

Václav

2014

01:38,4

 

14

56

Augustin

Tomáš

2014

01:41,0

 

15

35

Kroupa

František

2014

01:41,8

 

16

28

Jurák

Jan

2014

01:42,4

 

17

29

Beneš

Maxmilian

2014

01:45,3

 

18

49

Podzimek

Lukáš

2014

01:46,9

Ano

19

42

Kobera

Vojta

2014

01:48,9

Ano

20

32

Sedlmeier

Jakub

2014

01:53,0

 

21

31

Melichar

Milan

2014

01:55,3

 

22

39

Valenta

Vojtěch

2014

01:56,1

Ano

23

38

Ondřej

Šlapánek

2014

01:56,8

 

24

55

Matušů

Ondřej

2014

01:58,0

Ano

DNS

30

Boháč

Filip

2014

 

Ano

             

Kategorie dětí narozených r. 2011-2012

 

 
             

Dívky – 600m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

15

Pischnothová

Ella

2011

02:27,9

 

2

13

Mikulová

Stella

2012

02:30,1

 

3

41

Rychetská

Sabina

2011

02:30,9

Ano

4

11

Janouchova

Stella

2011

02:32,6

Ano

5

5

Šístková

Olívie

2012

02:33,2

 

6

7

Polačková

Nina

2011

02:36,9

 

7

14

Špillingová

Alžběta

2011

02:41,5

 

8

1

Škopová

Marika

2012

02:42,4

Ano

9

50

Mojžíšová

Vanessa

2011

02:43,8

Ano

10

6

Lukšů

Terezie

2011

02:44,1

 

11

16

Czechowská

Aneta

2011

02:46,7

Ano

12

45

Kraidlová

Ester

2011

02:51,9

 

13

49

Matušů

Magda

2012

02:55,7

 

14

43

Ornsteinová

Olivie

2012

02:56,1

 

15

42

Fořtová

Veronika

2011

02:58,8

Ano

16

44

Ornsteinová

Barbora

2012

02:59,4

 

17

46

Vostrá

Eliška

2011

03:01,3

 

18

9

Sladekova

Eliska

2011

03:04,6

 

19

2

Juráková

Eliška

2012

03:08,7

 

20

3

Klubalová

Nela

2012

03:12,7

Ano

21

8

Bernardová

Petra

2012

03:18,0

 

22

12

Knotková

Viktoria

2012

03:27,3

 

23

17

Svobodová

Sára Michaela

2012

03:33,9

 

24

4

Melicharová

Elis

2012

03:34,8

 

25

10

Beranova

Tereza

2011

03:37,4

 

             

Chlapci – 600m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

21

Vlček

Jakub

2011

01:57,7

Ano

2

37

Press

Oscar

2011

01:58,4

Ano

3

24

Cejnar

Ondřej

2011

02:04,4

 

4

20

Rosypal

Tomáš

2011

02:09,3

 

5

25

Pozner

Adam

2012

02:12,7

 

6

38

Janotka

Hugo

2011

02:14,3

Ano

7

19

Anděl

Jiří

2011

02:16,3

 

8

23

Rus

Kryštof

2011

02:20,3

Ano

9

35

Musialek

Jakub

2011

02:21,0

Ano

10

22

Novák

Metoděj

2011

02:22,0

 

11

34

Sedlmeier

Matyáš

2012

02:24,7

 

12

30

Pospisil

Petr

2012

02:27,2

Ano

13

39

Gajdoš

Alan

2011

02:30,4

 

14

47

Komárek

Jakub

2012

02:32,6

Ano

15

31

Kulik

Peter

2012

02:34,0

 

16

32

Písařík

Šíma

2012

02:36,8

Ano

17

40

Smrček

Václav

2011

02:38,5

 

18

27

Macháček

Bohouš

2012

02:39,1

 

19

48

Matěj

Bláha

2012

02:39,1

Ano

20

28

Nakládal

Tomáš

2012

02:47,7

 

21

26

Macháček

Matouš

2012

02:52,7

 

DNF

29

Nováček

Vojtěch

2011

 

Ano

DNS

18

Mareček

Matyáš

2011

 

 

DNS

 

Švarc

Teodor

2011

 

 

DNS

33

Siročák

Marek

 

 

 

DNS

36

Kulíšek

Kryštof

2011

 

 

             

Kategorie dětí narozených r. 2009-2010

 

 
             

Dívky – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

23

Dryáková

Marie

2019

3:49,18

Ano

2

13

Šindelářová

Lenka

2009

3:51,40

 

3

9

Valentová

Magdalena

2010

3:55,73

 

4

5

Radonská

Jana

2010

4:00,71

Ano

5

31

Valuchová

Julie

2009

4:03,50

 

6

29

Dvořáková

Eliška

2009

4:05,78

Ano

7

14

Švábová

Nela

2010

4:06,52

Ano

8

24

Machková

Barbora

2010

4:07,12

 

9

49

Švecová

Julie

2010

4:10,68

 

10

28

Poznerová

Nikol

2009

4:11,70

 

11

7

Čápová

Magdaléna

2010

4:13,19

Ano

12

25

Augustinová

Kamila

2009

4:24,14

 

13

6

Mikušová

Michaela

2010

4:24,64

 

14

18

Zelená

Kateřina

2010

4:25,10

 

15

48

Benešová

Alice

 

4:26,60

 

16

10

Rajmová

Barbora

2009

4:30,01

Ano

17

11

Rajmová

Kateřina

2009

4:31,40

Ano

18

19

Jirásková

Ema

2010

4:34,38

Ano

19

1

Gejdošová

Anna

2010

4:36,63

 

20

15

Špreňarová

Tereza

2010

4:37,70

 

21

3

Schrötterová

Ella

2010

4:40,80

 

22

16

Lehutova

Tereza

2010

4:48,81

 

23

22

Vodová

Julie

2010

5:00,14

Ano

24

12

Pádivá

Františka

2010

5:04,55

 

25

20

Bendová

Zuzana

2010

5:09,74

 

26

8

Zaťková

Eliška

2009

5:12,90

 

27

4

Svátková

Lucie

2010

5:13,68

Ano

28

17

Vrbová

Valérie

2010

5:15,25

Ano

29

2

Wiklerová

Anna

2009

5:16,36

 

30

30

Smižanská

Zuzana

2009

5:18,78

Ano

31

27

Kosíková

Markéta

2009

5:25,16

 

DNS

21

Seifertová

Viktorka

2009

 

 

DNS

 

Janíčkova

Nicola

2009

 

 

             

Chlapci – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

42

Sotona

Filip

2009

3:23,83

Ano

2

35

Axon

Adam

2009

3:26,55

 

3

41

Malý

Viktor

2009

3:49,34

 

4

38

Novák

Dalibor

2009

3:51,05

Ano

5

32

Stuchlík

Fanda

2009

3:56,23

Ano

6

46

Beneš

František

2010

3:59,69

 

7

34

Híře

David

2009

4:01,36

 

8

47

Kadeřávek

Jakub

2010

4:05,52

 

9

26

Novák

Albert

2010

4:06,81

 

10

44

Švejda

Jáchym

2009

4:07,94

 

11

33

Pazourek

Matyáš

2010

4:10,34

 

12

45

Mráz

Jakub

2009

4:11,33

 

13

36

Slepánek

Martin

2009

4:17,08

 

14

52

Kanasugi

Kóske

2009

4:21,50

Ano

15

40

Valenta

Michal

1950

4:22,35

Ano

16

37

Bilek

Antonin

2010

4:23,91

Ano

17

50

Matušů

Vojtěch

2009

4:29,66

Ano

18

39

Melzer

Matěj

2010

4:30,57

 

19

51

Krušina

Filip

2010

4:53,66

 

20

43

Kříž

Radovan

2009

5:07,16

Ano

             

Kategorie dětí narozených r. 2007-2008

 

 
             

Dívky – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

6

Štruplová

Karolína

2007

3:32,76

 

2

8

Švejdová

Karolína

2007

3:38,16

 

3

7

Nováková

Majda

2008

3:39,61

 

4

11

Čellárová

Zuzana

2007

3:39,89

 

5

35

Mojížíšová

Natálie

2007

3:53,73

Ano

6

5

Škopová

Anika

2007

3:54,00

Ano

7

9

Mikulová

Tereza

2008

4:00,08

 

8

1

Novotná

Mia

2007

4:03,70

 

9

18

Valuchová

Veronika

2008

4:13,33

 

10

13

Radonská

Nela

2007

4:15,75

Ano

11

3

Soulková

Viktorie

2007

4:16,06

 

12

4

Hířová

Anna

2008

4:16,27

 

13

15

Doušová

Nikol

2008

4:19,25

 

14

16

Musialková

Anna

2007

4:35,71

Ano

15

14

Brejchová

Anna

2007

4:48,98

Ano

16

2

Čellárová

Jolana

2007

4:57,36

 

17

31

Paulová

Klára

2008

6:45,44

 

18

12

Nováčková

Alžběta

2008

7:21,48

Ano

DNS

17

Kosíková

Petra

2007

 

 

DNS

10

Mlčochová

Anna

2008

 

Ano

             

Chlapci – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

20

Soulek

Štěpán

2007

3:33,52

 

2

23

Valenta

Petr

2007

3:38,22

 

3

26

Voda

Štěpán

2007

3:41,63

Ano

4

27

Chytil

František

2007

3:46,11

 

5

21

Karbulka

Matěj

2007

3:59,55

 

6

19

Vodenka

Mikuláš

2008

4:06,95

 

7

32

Vostrý

Janko

2007

4:07,49

 

8

25

Rychetský

Šimon

2007

4:18,36

Ano

9

33

Winkler

Adam

 

4:23,24

 

10

28

Skoumal

Jan

2007

4:28,19

Ano

11

29

Smrček

Karel

2007

5:13,25

 

DNS

22

Kocúrek

Kryštof

2007

 

 

DNS

24

Nesvačil

Matěj

2008

 

Ano

DNS

 

Machek

Jiří

2007

 

 

             

Kategorie dětí narozených r. 2005-2006

 

 
             

Dívky – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

8

Sojáková

Barbora

2006

3:33,33

 

2

12

Dryáková

Lucie

 

3:41,29

Ano

3

6

Karbulková

Adéla

2005

3:43,21

 

4

7

Straková

Aneta

2006

3:52,27

 

5

9

Švábová

Ema

2005

3:54,35

Ano

6

14

Czechowská

Jana

2006

3:55,27

Ano

7

2

Bacilkova

Kateřina

2006

3:58,13

 

8

1

Bacilkova

Tereza

2006

3:58,68

 

9

34

Malá

Klaudie

2006

4:01,65

 

10

3

Valentová

Markéta

2006

4:05,14

Ano

11

11

Sotonová

Šárka

2006

4:05,84

Ano

12

5

Stehlíková

Lucie

2006

4:06,38

Ano

13

22

Smolíková

Veronika

2005

4:28,44

Ano

14

15

Chytilová

Andrea

2005

 

 

DNS

10

Fléglová

Barbora

2006

 

Ano

DNS

 

Smižanská

Vendula

2006

 

Ano

             

Chlapci – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

18

Hořejší

Ondřej

2005

3:15,16

 

2

16

Vodenka

Jáchym

2005

3:18,92

 

3

19

Čáp

Václav

2006

3:25,18

Ano

4

21

Škop

Martin

2006

3:38,44

Ano

5

17

Mlčoch

Ondra

2006

3:54,44

Ano

6

20

Dvořák

Šimon

2006

4:02,27

Ano

             

Kategorie dětí narozených r. 2003-2004

 

 
             

Dívky – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

50

Skoumalova

Dagmar

2004

3:35,41

Ano

2

53

Haugvicová

Eliška

2004

3:37,16

Ano

3

51

Stehlíková

Klára

2003

3:40,15

Ano

4

55

Holubcová

Eva

2005

3:59,18

Ano

5

52

Švábová

Sára

2003

4:03,12

Ano

             

Chlapci – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

54

Jakub

Krejčíř

2004

2:58,17

Ano

             

Kategorie rodičů - 900m

 

 

 

 
             

Ženy

           
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

 

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

56

Mikulová

Zuzana

1979

3:12,90

 

2

31

Švábová

Lenka

1975

3:48,45

 

3

28

Sotonová

Jitka

1979

3:48,79

 

4.-5.

32

Stehlíková

Jindra

1975

4:03,57

 

4.-5.

 

Vodová

Michala

1978

4:03,57

 

6

44

Černá

Michaela

1978

4:04,44

 

7

57

Cejnarová

Martina

1982

4:06,64

 

8

48

Mrázová

Katka

1977

4:10,69

 

9

26

Mlčochová

Katka

1973

4:34,72

 

10

60

Pekarová

Hana

1974

4:41,75

 

11

43

Gembecová

Hana

 

4:34,72

 

12

55

Paulová

Alexandra

1973

4:56,54

 

DNF

16

Polačková

Milada

1980

 

 

DNS

 

Račkay

Veronika

1980

 

 

DNS

 

Šístková

Olívie

1950

 

 

DNS

29

Kadeřávková

Jana

1980

 

 

DNS

9

Juráková

Soňa

1981

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muži

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

 

v cíli

číslo