Výsledky 6. ročníku Běhu Satalickou oborou - ze dne 24.5.2015
         
Kategorie dětí narozených 2011 a mladší    
Chlapci - 150 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 34 Filip Rohovec 2011 0:42.9
2 38 Martin Jakub Kolář 2011 0:50.0
3 2 Dan Klášterka 2011 0:51.1
4 15 Dalibor Holas 2011 0:53.0
5 32 Matyáš Valenta 2011 0:58.4
6 11 Tobiáš Slapnička 2011 1:00.1
7 35 Daniel Rolenec 2011 1:00.8
8 10 Marek Beneš 2011 1:01.7
9 22 David Škořepa 2011 1:03.2
10 42 Vojtěch Nováček 2011 1:04.0
11 5 Ondřej Pangrác 2012 1:04.8
12 9 Jakub Musialek 2010 1:05.6
13 18 Martin Musialek 2012 1:06.4
14 36 Tomáš Janovský 2012 1:08.4
15 7 Jan Lebruška 2012 1:09.5
16 6 David Kachlíř 2012 1:12.6
17 39 Filip Havlík 2012 1:13.7
18 17 X Holý 2012 1:14.9
19 12 Matěj Veselka 2012 1:23.4
20 21 Martin Marek 2012 1:24.0
21 37 Vojta Mucha 2012 1:25.4
22 31 Matyáš Labaš 2012 1:26.8
23 33 Robert Lukšan 2012 1:27.8
24 43 Jakub Komárek 2012 1:31.2
25 16 Tobias Ducháč 2012 1:34.1
26 3 Jan Vávra 2011 1:39.6
27 1 František Rychtařík 2011 1:41.1
28 40 Marek Dub 2012 1:43.8
29 73 Nikolas Osinek 2012 1:57.8
30 19 Bohouš Macháček 2012 1:58.6
31 14 Metoděj Novák 2011 1:59.4
32 20 Matouš Macháček 2012 2:00.4
33 41 Karel Merta 2013 2:00.5
34 8 Matěj Balcar 2012 2:11.6
35 23 VOJTĚCH KOSMÁK 2013 2:29.1
36 4 Tadeáš Frýba 2014 3:07.4
         
Kategorie dětí narozených 2011 a mladší    
Dívky - 150 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 71 Ester Kraidlová 2011 0:46.9
2 68 Jasmine Anna Fialová 2011 0:47.2
3 53 Julie Pangrácová 2011 0:48.3
4 64 Veronika Fořtová 2011 0:51.1
5 72 Tereza Matrasová 2011 0:52.5
6 65 Linda Kratochvílová 2012 0:53.2
8 60 Aneta Czechowská 2011 0:55.4
7 76 Lucie Havelková 2012 0:59.1
9 69 Karolína Halabalová 2011 1:02.5
10 77 Stella Mikulová 2012 1:03.4
11 55 Viktorie Svobodová 2011 1:03.5
12 74 Dominika Dubová 2011 1:05.3
13 58 Olivie Ornsteinová 2012 1:09.6
14 57 Barbora Ornsteinová 2012 1:10.9
15 51 Tereza Beranova 2011 1:12.1
16 63 Marika Škopová 2012 1:20.4
17 70 Soňa Kyprá 2012 1:33.6
18 52 Anna Vinická 2014 1:42.9
19 75 Terezie Lukšů 2011 1:43.1
         
Kategorie dětí narozených 2010 - 2009    
Chlapci - 300 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 6 Jan Otradovec 2009 1:07.6
2 17 Filip Sotona 2009 1:10.0
3 4 Vojta Sedlmeier 2010 1:14.9
4 8 Filip Soukup 2009 1:16.5
5 34 Adam Švarc 2009 1:21.9
6 12 Vojtěch Bláha 2009 1:23.9
7 36 Dalibor Novák 2009 1:27.1
8 32 Fabián Čáp 2009 1:28.6
9 38 David Holubec 2010 1:29.1
10 16 David Híře 2009 1:29.9
11 3 František Voda 2009 1:31.1
12 29 Lukáš Janovský 2010 1:32.7
13 30 Tomáš Filipský 2010 1:33.4
14 23 David Musialek 2010 1:34.2
15 33 Jakub Pecha 2010 1:35.1
16 24 Ondřej Belšán 2009 1:36.7
17 25 Štěpám Kaška 2010 1:38.3
18 20 Matyas Ducháč 2010 1:38.9
19 14 David Janda 2010 1:39.7
20 90 Lukáš Vrba 2010 1:40.9
21 22 Kryštof Holý 2009 1:42.3
22 35 Ondřej Glatzel 2010 1:44.7
23 15 Matěj Víšek 2010 1:45.2
24 37 Adam Pech 2010 1:47.6
25 28 Tomáš Rozsíval 2010 1:48.3
26 13 Jakub Herman 2009 1:50.2
27 27 Jakub Rozsíval 2010 1:51.6
28 7 Jakub Karel Przeczek 2010 1:52.7
29 10 Radovan Kříž 2009 1:54.9
30 2 Matěj Tupý 2010 1:55.7
31 21 Prokop Lorenc 2010 1:57.3
32 19 Albert Novák 2010 1:59.4
33 26 Ferdinand Lukšan 2010 2:01.2
34 5 Tobias Placák 2010 2:03.7
35 1 Šimon Tupý 2010 2:09.0
         
Kategorie dětí narozených 2010 - 2009    
Dívky - 300 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 60 Eliška Dvořáková 2009 1:12.0
2 78 Barbora Rajmová 2009 1:16.8
3 77 Kateřina Rajmová 2009 1:17.7
4 85 Barbora Machková 2010 1:21.3
5 84 Anita Glatzelová 2009 1:21.9
6 71 Markéta Škořepová 2009 1:23.5
7 63 Viktorie Sikorová 2009 1:24.1
8 68 Linda Sokolová 2009 1:24.8
9 69 Pavla Kratochvílová 2009 1:25.3
10 72 Helena Jarova 2009 1:26.4
11 55 Julie Valuchová 2009 1:28.4
12 70 Karolínka Svobodová 2009 1:30.5
13 59 Zuzana Smižanská 2009 1:33.7
14 74 Natálie Koubalová 2009 1:34.7
15 51 Tereza Špreňarová 2010 1:36.0
16 87 Anežka Treglerová 2010 1:37.1
17 52 Ella Schrötterová 2010 1:38.2
18 62 Ema Jirásková 2010 1:39.3
19 79 Viktorie Macháčková 2009 1:40.6
20 57 Jana Radonská 2010 1:41.5
21 83 Kamila Hřivnová 2009 1:44.5
22 54 Tereza Vrbova 2010 1:45.5
23 65 Zuzana Žďárková 2010 1:45.9
24 82 Kristýna Váňvá 2009 1:46.3
25 76 Kateřina Pertlová 2010 1:46.9
26 88 Eva Soldátová 2010 1:47.1
27 56 Julie Vodová 2010 1:48.2
28 50 Nicol Janíčková 2009 1:50.1
29 81 Emílie Tsolov 2010 1:52.1
30 73 Františka Pádivá 2010 1:56.2
31 80 Eliška Kyprá 2010 1:58.1
32 53 Anna Gejdošová 2010 2:01.0
33 67 Ema Buryanova 2010 2:05.0
34 66 Andrea Mecová 2010 2:05.7
35 89 Lucie Rauscherová 2010 2:07.9
36 64 Adéla Žďárková 2010 2:11.3
37 61 Agáta Čejkovská 2009 2:29.0
         
Kategorie dětí narozených 2008 - 2007    
Chlapci - 600 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 3 Kryštof Sedlmeier 2008 2:29.8
2 18 František Chytil 2007 2:32.6
3 2 Štěpán Voda 2007 2:33.2
4 21 Jiří Machek 2007 2:36.3
5 12 Jan Kroj 2007 2:39.2
6 17 Ondřej Langer 2008 2:44.6
7 20 Kristian Šáda 2008 2:45.4
8 22 Luboš Novotný 2007 2:46.8
9 23 Štěpán Soucek 2007 2:47.8
10 15 Jan Skoumal 2007 2:48.6
11 11 Mikuláš Vodenka 2008 2:55.3
12 19 Vít Matras 2008 2:58.4
13 4 Vít Bláha 2007 2:59.2
14 5 Lukáš Janda 2008 3:01.7
15 10 Matěj Karbulka 2007 3:02.4
16 6 Daniel Šrůma 2007 3:06.7
17 8 Jan Veselka 2007 3:11.7
18 16 Ondřej Rozsíval 2007 3:16.2
19 13 Kryšof Kosmák 2007 3:34.1
20 14 Vojta Beneš 2007 3:36.3
         
Kategorie dětí narozených 2008 - 2007    
Dívky - 600 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 61 Sara Stepanova 2007 2:33.4
2 45 Terezie Krejčířová 2007 2:37.1
3 43 Petra Kosíková 2007 2:38.1
4 69 Anna Marie Hřivnová 2007 2:41.1
5 42 Nela Radonská 2007 2:44.2
6 50 Kristýna Kučerová 2008 2:49.8
7 49 Barbora Vrbová 2007 2:54.9
8 44 Nikol Kotlánová 2007 2:56.0
9 48 Anika Škopová 2007 2:57.6
10 73 Tereza Mikulcová 2008 2:58.2
11 54 Barbora Pertlová 2008 2:58.6
12 66 Nela Rohovcová 2007 2:59.1
13 53 Kateřina Veselková 2008 3:00.9
14 65 Denisa Rolencová 2007 3:03.7
15 40 Anna Mlčochová 2008 3:05.4
16 70 Anna Lukšů 2007 3:06.7
17 62 Zuzana Varkočková 2007 3:09.8
18 76 Viktorie Soucková 2007 3:13.2
19 52 Anna Hířová 2008 3:15.5
20 68 Šárka Filipská 2008 3:17.1
21 57 Anna Matoušková 2007 3:20.2
22 67 Tereza Repaská 2008 3:22.7
23 47 Klára Čejkovská 2007 3:25.1
24 64 Klára Křivánková 2007 3:29.1
25 63 Natálie Jana Fialová 2008 3:32.9
26 74 Ema Rausherová 2008 3:41.0
27 41 Veronika Valuchová 2008 3:24.2
28 46 Anička Musialková 2007 3:46.6
29 56 Tereza Matoušková 2008 3:47.7
30 75 Betynka Nováčková 2008 3:50.2
         
Kategorie dětí narozených 2006 - 2005    
Chlapci - 1200 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 26 Jáchym Vodenka 2005 3:46.2
2 5 Robin Štěrbáček 2005 3:49.0
3 23 Martin Poes 2006 3:51.5
4 12 Marek Veselý 2006 3:52.7
5 8 Tomáš Otradovec 2005 3:55.1
6 19 Martin Škop 2006 4:01.3
7 30 Lukáš Svoboda 2005 4:05.6
8 4 Kryštof Štěrbáček 2005 4:06.9
9 6 Samuel Lněníček 2005 4:08.2
10 2 Aleš Klášterka 2005 4:08.9
11 3 Ondřej Mlčoch 2006 4:09.3
12 9 Michael Novotný 2006 4:14.6
13 7 Vladimir Vrba 2006 4:17.4
14 38 Petr Filipský 2006 4:25.2
15 22 Vít Lorenc 2006 4:31.9
16 39 Jan Pecha 2005 4:57.2
         
Kategorie dětí narozených 2006 - 2005    
Dívky - 1200 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 35 Karolína Kašková 2006 4:05.2
2 10 Martina Buryanova 2005 4:05.9
3 44 Eva Holubcová 2005 4:08.1
4 16 Karla Satrapová 2005 4:10.5
5 1 Lucie Stehlíková 2006 4:12.7
6 28 Hana Pařízková 2005 4:19.3
7 24 Adéla Karbulková 2005 4:25.3
8 31 Eva Belšánová 2006 4:26.9
9 42 Sally Lukavská 2006 4:30.2
10 43 Tereza Shánělová 2005 4:33.7
11 13 Jana Czechowská 2006 4:37.1
12 37 Andrea Chytilová 2005 4:38.7
13 34 Anna Sečkařová 2006 4:41.4
14 41 Tereza Havlíková 2006 4:43.9
15 25 Magdaléna Žižková 2006 4:47.7
16 17 Vendula Smižanská 2006 4:52.7
17 32 Valentová Markéta 2006 4:53.5
18 14 Nela Maresova 2006 4:54.0
19 33 V Beranová 2006 4:56.6
20 29 Karolína Laštovková 2006 5:07.6
21 21 Šárka Sotonová 2006 5:14.5
22 18 Kateřina Hermanová 2005 5:16.8
23 36 Kateřina Váňová 2006 5:20.1
24 11 Adéla Pelcova 2006 5:27.3
         
Kategorie dětí narozených 2004 - 2003    
Chlapci - 1200 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 7 Jakub Krejčíř 2004 3:19.5
2 17 Mikuláš Brzoň 2003 3:42.7
3 10 Jan Belšán 2004 3:46.2
4 14 Marek Sečkař 2004 3:58.1
5 13 Matteo Devincenzo 2003 4:02.0
6 12 Ondřej Laštovka 2015 4:04.2
7 6 Jakub Kotlán 2003 4:05.6
8 16 Václav Rolenec 2003 5:18.2
         
Kategorie dětí narozených 2004 - 2003    
Dívky - 1200 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 5 Eliška Haugvicová 2004 3:44.2
2 15 Dagmar Skoumalová 2004 3:59.3
3 1 Klára Stehlíková 2003 4:00.4
4 8 Tereza Sikorová 2004 4:11.4
5 19 Lucie Švarcová 2004 4:13.6
6 27 Ester Soulková 2004 4:15.0
7 24 Eliška Švejdová 2004 4:17.1
8 18 Viktorie Vítková 2003 4:17.7
9 4 Michaela Mičková 2003 4:18.8
10 9 Tereza Žižková 2015 4:24.4
11 25 Tereza Holzmannová 2004 5:19.7
         
Kategorie dětí narozených 2002 - 2001    
Chlapci - 1200 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 26 Jakub Holubec 2002 3:17.4
2 23 Adam Vaněček 2001 3:27.9
3 20 Matyáš Lukavský 2002 3:29.1
4 3 Bedřich Satrapa 2002 4:16.0
         
Kategorie dětí narozených 2002 - 2001    
Dívky - 1200 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 22 Karolína Roulová 2002 4:20.7
2 2 Tereza Veselá 2002 4:40.8
3 21 Kateřina Haugvicová 2000 5:11.4
         
Kategorie rodičů      
Muži - 1200 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 347 Marek Jirásek 1973 2:56.7
2 329 Marek Holubec 1974 3:03.2
3 273 Martin Sotona 1974 3:12.0
4 280 Vladimír Soulek 1972 3:14,3
5 338 Daniel Stehlík 1970 3:15,2
6 337 Jan Voda 1971 3:16,3
7 328 Viktor Kotlán 1974 3:16,4
8 200 Daniel Sobotka 1977 3:19,1
9 320 Marek Epstein 1975 3:30,4
10 399 Petr Radonský 1972 3:30,6
11 345 Marek Klapal 1971 3:54,4
12 281 Vladislav Vodenka 1973 3:57,3
13 274 Petr Slapnička 1974 4:02,6
14 334 Sobotka 1977 4:04,1
15 291 František Chytil 1975 4:06,6
16 321 Jan Sedlmeier 1975 4:07,4
17 290 Daniel Híře 1974 4:07,6
18 289 Petr Filipský 1976 4:10,3
19 282 Čeněk Rauscher 1974 4:14,8
20 331 Michal Dvořák 1974 4:17,1
21 124 Václav Rolenc 1976 4:33,3
22 299 Milan Soldát 1978 4:42,4
         
Kategorie rodičů      
Ženy- 1200 m      
         
Pořadí Startovní číslo Jméno Příjmení Rok narození Čas v cíli
1 349 Zuzana Mikulová 1979 3:23,3
2 297 Alice Karbulková 1972 3:30,1
3 348 Jitka Sotonová 1979 3:30,2
4 296 Klára Picková (Šroubová) 1991 3:41,5
5 344 Kačka Klapalová 1990 3:47,0
6 343 Jindra Stehlíková 1975 3:54,3
7 335 Kašperová 1981 3:58,2
8 642 Jana Kašková 1977 4:02,7
9 322 Alena Radonská 1973 4:08,5
10 336 Váňová 1979 4:08,6
11 292 Hana Šrumová 1969 4:11,7
12 319 Radka Veselá 1975 4:20,5
12 298 Zuzana Soldátová 1976 4:22,3
13 202 Kerry Lukavská 1970 4:25,1
14 43 Michaela Kašková 1978 4:42,5
15 346 Katka Mlčochová 1973 4:44,2
16 330 Blanka Dvořáková 1974 5:18,2
17 326 Vítězslava Soudková 1973 5:27,5
18 325 Gabriela Chytilová 1976 5:31,2
19 130 Lucia Kuľhová 1980 5:31,4