Výsledky 9. ročníku Běhu Satalickou oborou

                                ze dne 19. 5. 2018

 
             

Kategorie dětí narozených r. 2014 a mladší

 

 

             

Dívky– 150

         
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

3

Mikulová

Laura

2014

48,13

 

2

8

Vlčková

Klára

2014

50,31

Ano

3

6

Písaříková

Anička

2014

51,42

Ano

4

16

Knotková

Barbara

2014

52,03

 

5

15

Příhodová

Nikol

2014

54,28

Ano

6

10

Nakládalová

Tereza

2014

56,82

 

7

45

Hymonová

Viktorie

2014

58,98

 

8

50

Vávrová

Lucie

2014

1:00,25

 

9

49

Rajmová

Ema

2016

1:02,18

 

10

14

Roškotová

Sofie

2015

1:03,45

Ano

11

13

Przeczková

Natálie

2015

1:04,12

 

12

9

Vrbová

Anežka

2017

1:05,28

 

13

5

Nicková

Adelá

2015

1:06,03

 

14

12

Přichystalová

Ema

2015

1:07,29

 

15

7

Kaplanová

Amálie

2015

1:08,11

Ano

16

2

Vodová

Adéla

2014

1:10,12

 

17

44

Vodová

Nikol

2014

1:10,17

Ano

18

4

Mertová

Evelina

2016

1:17,15

 

DNF

1

Vodová

Agáta

2016

 

 

DNS

46

Hayerová

Zuzana

2018

 

 

             

Chlapci – 150m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

43

Diblík

Lukáš

2014

40,60

 

2

47

Kachlíř

Adam

2014

46,52

 

3

48

Beneš

Maxmilian

2014

48,13

 

4

49

Kroupa

František

2014

48,88

 

5

50

Kroupa

Václav

2014

49,52

 

6

51

Beneš

Kristian

2014

49,95

 

7

52

Valenta

Vojtěch

2014

51,55

Ano

8

53

Tojšl

Marek

2015

52,60

 

9

54

Šlapánek

Ondřej

2014

57,32

 

10

55

Podzimek

Lukáš

2014

58,86

Ano

11

42

Burda

Eduard

2015

1:00,24

 

12

43

Boháč

Filip

2014

1:02,64

Ano

13

44

Kobera

Vojta

2014

1:04,42

Ano

14

48

Ornstein

Kilián

2015

1:06,27

 

15

49

Sedlmeier

Jakub

2014

1:07,47

 

16

50

Račkay

Felix

2014

1:08,83

 

17

51

Révay

Yannick

2015

1:17,91

 

18

17

Gejdoš

Jan

2014

1:31,17

 

19

18

Pádivý

Matěj

2016

1:32,07

 

20

19

Rod

Matěj

2014

1:32,85

Ano

21

20

Špalek

Jakub

2015

1:33,59

 

22

21

Kobera

Kryštof

2016

1:37,95

Ano

23

22

Gajdoš

Marian

2015

1:45,45

 

24

23

Kulik

Jakub

2015

1:52,25

 

25

24

Havlíček

Jonatan

2015

1:55,02

 

26

25

Jirásek

Šimon

2014

2:02,03

Ano

27

26

Chocenský

Radovan

2018

2:15,90

 

28

27

Podzimek

Vojtěch

2016

2:50,03

Ano

DNS

28

Telvák

Libor

2015

 

 

             

Kategorie dětí narozených r. 20012-2013

 

 

             

Dívky– 300m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

11

Mikulová

Stella

2012

1:16,60

 

2

6

Barbora

Louženská

2012

1:21,98

 

3

14

Škopová

Marika

2012

1:22,70

Ano

4

55

Ornsteinová

Barbora

2012

1:23,37

 

5

54

Ornsteinová

Olivie

2012

1:27,20

 

6

16

Vrbová

Eliška

2018

1:28,03

Ano

7

19

Knotková

Viktoria

2012

1:32,78

 

8

52

Michálková

Magda

2013

1:33,77

 

9

50

Erbanová

Ela

2012

1:36,27

 

10

7

Doušová

Sofie

2013

1:38,61

 

11

2

Vodenková

Berenika

2012

1:39,49

 

12

21

Špreňarová

Anna

2013

1:40,02

 

13

12

Klubalová

Nela

2012

1:40,42

Ano

14

13

Cejnarová

Veronika

2013

1:41,02

 

15

20

Bendová

Jolana

2013

1:41,87

 

16

17

Račkay

Indiana

2013

1:44,67

 

17

8

Šafránková

Bára

2013

1:47,28

 

18

5

Bernardová

Petra

2012

1:53,73

 

19

4

Buryanová

Stela

2013

1:54,85

 

20

10

Holá

Markéta

2013

1:57,30

 

21

3

Poživilová

Tina

2012

1:58,16

 

22

15

Černoušková

Emma

2013

2:0062

 

23

1

Chocenska

Anna

2013

2:14,79

 

DNS

9

Švarcová

Adina

2013

 

 

DNS

18

Balcarová

Rozálie

2013

 

 

             

Chlapci – 300m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

36

Fryč

Matyáš

2012

1:13,67

 

2

25

Brožek

Tobiáš

2012

1:16,05

 

3

49

Pozner

Adam

2012

1:17,35

 

4

47

Macháček

Bohouš

2012

1:19,03

 

5

33

Ducháč

Tobias

2012

1:21,22

 

6

48

Kachlíř

David

2012

1:22,23

 

7

44

Sedlmeier

Matyáš

2012

1:22,61

 

8

41

Košíček

Martin

2012

1:24,14

 

9

53

Černohlávek

Jakub

2012

1:26,58

 

10

54

Písařík

Šimon

2012

1:28,12

Ano

11

46

Macháček

Matouš

2012

1:30,42

 

12

26

Škvaridlo

Ondřej

2012

1:31,47

 

13

39

Nakládal

Tomáš

2012

1:32,52

 

14

29

Tojšl

Filip

2012

1:33,35

 

15

22

Babica

Benjamin

2013

1:33,97

 

16

27

Kozák

Jáchym

2012

1:35,34

 

17

38

Junek

Jindřich

2012

1:38,39

Ano

18

28

Zelený

Václav

2013

1:38,96

 

19

45

Kulik

Peter

2012

1:40,23

 

20

34

Nicek

Matyáš

2013

1:42,55

 

21

23

Mráz

Filip

2013

1:45,04

 

22

35

Schäfer

Vojtěch

2013

1:48,89

Ano

23

42

Tománek

Ondřej

2013

1:52,92

Ano

24

32

Merta

Karel

2013

1:54,35

 

25

51

Janda

Daniel

2013

2:21,79

 

26

24

Šup

Jindřich

2013

2:28,08

 

DNF

30

Kosmák

Vojtěch

2013

 

Ano

DNF

31

Latiok

Roman

2013

 

Ano

DNS

40

Balcar

Matěj

2012

 

 

DNS

 

Ondráček

Jakub

2012

 

 

DNS

43

Vesely

Samuel

2012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie dětí narozených r. 2010-2011

 

 
             

Dívky – 600m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

14

Valentová

Magdaléna

2010

2:29,55

 

2

11

Králová

Tereza

2010

2:34,58

 

3

13

Machková

Barbora

2010

2:36,05

 

4

5

Alena

Louženská

2010

2:37,34

 

5

21

Špreňarová

Tereza

2010

2:39,24

 

6

58

Čápová

Majda

2010

2:41,39

Ano

7

15

Mikušová

Michaela

2010

2:42,67

 

8

26

Gejdošová

Anička

2010

2:45,11

 

9

12

Pádivá

Františka

2010

2:45,76

 

10

51

Janouchová

Stella

2011

2:46,13

Ano

11

1

Lehutova

Tereza

2010

2:49,11

 

12

62

Paulová

Daniela

2010

2:51,14

Ano

13

9

Zelená

Kateřina

2010

2:51,70

 

14

18

Vrbová

Tereza

2010

2:52,03

 

15

8

Švábová

Nela

2010

2:52,31

Ano

16

2

Jirásková

Ema

2010

2:52,66

Ano

17

16

Vodová

Julie

2010

2:53,28

Ano

18

10

Holá

Aneta

2010

2:54,48

 

19

57

Rychetská

Sabina

2010

2:54,88

Ano

20

59

Hájková

Aneta

2011

2:56,01

 

21

4

Matrasová

Tereza

2011

2:58,12

Ano

22

17

Czechowská

Aneta

2011

3:04,26

Ano

23

19

Bendová

Zuzana

2010

3:07,69

 

24

3

Buryanova

Ema

2010

3:21,71

 

25

6

Čverhová

Miloslava

2010

3:25,12

 

26

63

Černohlávková

Nela

2007

3:51,43

nevidomá

27

7

Čverhová

Anna

2010

4:10,50

 

DNS

20

Radonská

Jana

2010

 

Ano

             

Chlapci – 600m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

50

Sedlmeier

Vojta

2010

2:15,28

 

2

39

Fryč

Vojtěch

2010

2:20,64

 

3

35

Cejnar

Ondřej

2011

2:30,94

 

4

61

Michálek

Ondřej

2010

2:32,49

 

5

41

Vlček

Jakub

2011

2:32,96

Ano

6

43

Vrba

Lukáš

2010

2:41,23

 

7

54

Rozsíval

Tomáš

2010

2:43,02

Ano

8

23

Fáč

Marek

2011

2:43,72

 

9

31

Šafránek

Matěj

2011

2:44,09

 

10

42

Pech

Adam

2010

2:45,80

Ano

11

29

Čejka

Štěpán

2010

2:48,25

Ano

12

30

Šafránek

Štěpán

2011

2:48,83

 

13

38

Glatzel

Ondřej

2010

2:50,08

Ano

14

22

Staněk

Richard

2011

2:50,56

Ano

15

34

Král

Jakub

2011

2:50,93

 

16

49

Beneš

František

2010

2:52,28

 

17

40

Rohovec

Filip

2011

2:52,83

Ano

18

27

Musialek

Jakub

2011

2:53,41

Ano

19

24

Kolář

Martin

2011

2:54,81

 

20

37

Ducháč

Matyas

2010

2:56,63

 

21

36

Gajdoš

Alan

2011

3:00,76

 

22

46

Valenta

Michal

2010

3:05,73

Ano

23

48

Przeczek

Jaku Karel

2010

3:10,77

 

24

53

Rozsíval

Jakub

2010

3:13,34

Ano

25

28

Smrček

Václav

2011

3:14,14

 

26

44

Rus

Kryštof

2011

3:18,11

Ano

27

60

Vávra

Jan

2011

3:23,52

 

28

52

Tupý

Šimon

2010

3:25,22

Ano

29

33

Záruba

Dušan

2011

3:29,16

Ano

DNS

25

Bilek

Antonin

2010

 

Ano

DNS

32

Švarc

Teodor

2011

 

 

DNS

45

Nováček

Vojtěch

2011

 

Ano

DNS

47

Rod

Josef

2010

 

Ano

DNS

51

Tupý

Matěj

2010

 

Ano

             

Kategorie dětí narozených r. 2008-2009

 

 
             

Dívky – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

9

Nýdrlová

Štěpánka

2009

3:42,25

 

2

20

Dvořáková

Eliška

2009

3:49,40

Ano

3

7

Supová

Sára

2008

3:55,76

 

4

1

Mikulová

Tereza

2008

4:00,22

 

5

12

Bobysudová

Nela

2009

4:02,68

 

6

34

Šindelářová

Lenka

2009

4:06,48

 

7

35

Poznerová

Nikol

2009

4:09,05

 

8

38

Rajmanová

Barbora

2009

4:09,98

Ano

9

37

Burešová

Markéta

2008

4:10,47

 

10

40

Košíčková

Dominika

2008

4:11,17

 

11

10

Klubalová

Natálie

2009

4:15,33

Ano

12

19

Valuchová

Julie

2009

4:17,53

 

13

39

Rajmanová

Kateřina

2009

4:18,76

Ano

14

8

Doušová

Nikol

2008

4:20,01

 

15

16

Zápotocká

Kristýna

2008

4:21,88

 

16

5

Chadimová

Anežka

2009

4:27,59

 

17

15

Karschová

Kateřina

2009

4:28,36

 

18

18

Valuchová

Veronika

2008

4:32,42

 

19

45

Drmotová

Veronika

2009

4:33,64

 

20

13

Glatzelová

Anita

2009

4:39,25

Ano

21

6

Haluzová

Julie

2009

4:40,41

Ano

22

43

Hýrová

Anna

2008

4:42,65

 

23

11

Mlčochová

Anna

2008

4:50,08

Ano

24

42

Hájková

Nela

2008

4:54,54

 

25

41

Šilhavá

Kája

2008

4:55,29

 

26

36

Staňková

Tereza

2009

4:55,74

 

27

14

Smižanská

Zuzana

2009

4:56,66

Ano

28

2

Živorova

Lili

2009

5:16,17

 

29

4

Čejkovská

Agáta

2009

6:12,53

 

DNS

3

Velichová

Anna

2009

 

Ano

DNS

17

Nováčková

Alžběta

2008

 

Ano

             

Chlapci – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

32

Sedlmeier

Krystof

2008

3:31,57

 

2

31

Sotona

Filip

2009

3:35,82

Ano

3

21

Kafka

Tomáš

2009

3:55,46

 

4

24

Švarc

Adam

2009

3:57,41

Ano

5

28

Nesvačil

Matěj

2008

4:02,98

Ano

6

23

Švejda

Jáchym

2009

4:06,56

 

7

22

Velich

Jakub

2009

4:07,43

Ano

8

25

Matras

Vít

2008

4:10,33

Ano

9

44

Híře

David

2009

4:12,64

 

10

27

Novák

Dalibor

2009

4:21,82

Ano

11

26

Sup

Vojtěch

2009

4:24,50

 

12

33

Soukup

Filip

2009

4:25,42

 

13

30

Flégl

Martin

2009

4:26,57

Ano

14

46

Čermák

Robert

2009

4:29,52

 

15

29

Voda

František

2009

4:43,59

Ano

 

           

Kategorie dětí narozených r. 2006-2007

 

 
             

Dívky – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

10

Straková

Aneta

2006

3:47,15

 

2

3

Švejdová

Karolína

2007

3:47,69

 

3

15

Čellárová

Zuzana

2007

3:50,81

 

4

6

Štěpánová

Sára

2007

3:59,23

Ano

5

13

Škopová

Anika

2007

4:04,32

Ano

6

17

Czechowská

Jana

2006

4:04,72

Ano

7

21

Radonská

Nela

2007

4:06,38

Ano

8

19

Sotonová

Šárka

2006

4:07,03

Ano

9

4

Matrasová

Anna

2006

4:11,93

Ano

10

8

Stehlíková

Lucie

2006

4:13,10

Ano

11

9

Soulková

Viktorie

2007

4:13,55

 

12

20

Zděnovcová

Aneta

2007

4:42,10

 

13

12

Smižanská

Vendula

2006

4:48,15

Ano

14

5

Singer

Hannah

2007

4:50,41

Ano

15

14

Čellárová

Jolana

2007

4:55,48

 

16

41

Křivánková

Klára

2007

4:58,29

 

17

18

Valentova

Marketa

2006

5:02,04

Ano

18

2

Čejkovská

Klára

2007

5:06,09

 

19

1

Živorová

Zoe

2007

5:09,00

 

20

43

Gaďurková

Marie

2007

5:09,66

 

21

11

Rohovcová

Nela

2007

5:10,31

Ano

22

7

Musialková

Anna

2007

5:11,47

Ano

DNS

 

Nýdrlová

Eliška

2006

 

 

DNS

16

Fléglová

Barbora

2006

 

Ano

             

Chlapci – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

33

Škop

Martin

2006

3:26,66

Ano

2

35

Valenta

Petr

2007

3:31,51

 

3

28

Čáp

Václav

2006

3:33,01

Ano

4

42

Soulek

Štěpán

2006

3:37,21

 

5

39

Vrba

Vladimír

2006

3:47,21

 

6

34

Voda

Štěpán

2007

3:48,14

Ano

7

29

Mlčoch

Ondřej

2006

3:49,68

Ano

8

26

Lišťanský

Adam

2006

3:50,45

 

9

22

Kafka

Jakub

2006

3:56,33

 

10

38

Kroj

Jan

2007

4:00,05

 

11

31

Chytil

František

2007

4:09,02

 

12

40

Dvořák

Šimon

2006

4:15,52

Ano

13

23

Karbulka

Matěj

2007

4:16,14

 

14

30

Machek

Jiří

2007

4:17,78

 

15

32

Skoumal

Jan

2007

4:28,88

Ano

16

27

Brynych

Adam

2007

4:33,38

 

17

24

Kosmák

Kryštof

2007

5:29,42

Ano

18

25

Smrček

Karel

2007

5:33,47

 

DNS

36

Veselý

Marek

2006

 

 

DNS

37

Hanták

Jáchym

2007

 

Ano

             

Kategorie dětí narozených r. 2004-2005

 

 
             

Dívky – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

11

Ondráčková

Lucie

2005

3:32,06

 

2

8

Skoumalova

Dagmar

2004

3:37,60

Ano

3

20

Špičáková

Michaela

2004

3:38,40

 

4

2

Haugvicová

Eliška

2004

3:54,51

Ano

5

4

Švábová

Ema

2005

3:55,32

Ano

6

5

Zelená

Apolena

2005

3:58,00

 

7

3

Karbulková

Adéla

2005

4:06,74

 

8

12

Krojová

Petra

2005

4:11,16

Ano

9

1

Švejdová

Eliška

2004

4:13,56

 

10

7

Chytilová

Andrea

2005

4:32,97

 

DNS

6

Králová

Natálie

2004

 

 

DNS

9

Hantáková

Julie

2005

 

Ano

DNS

10

Parkanová

Karolína

2005

 

 

             

Chlapci – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

13

Krejčíř

Jakub

2004

3:03,19

 

2

14

Hořejší

Ondřej

2005

3:16,93

 

3

15

Štěrbáček

Kryštof

2005

3:18,49

 

4

16

Lněníček

Samuel

2005

3:22,86

 

5

14

Vodenka

Jáchym

2005

3:35,37

 

6

15

Štěrbáček

Robin

2005

3:40,12

 

7

16

Bobysud

Matěj

2004

4:05,67

 

             

Kategorie dětí narozených r. 2002-2003

 

 
             

Dívky – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

42

Stehlíková

Klára

2003

3:44,97

Ano

2.-3.

41

Švábová

Ema

2003

4:08,22

Ano

2.-3.

40

Brynychová

Barbora

2003

4:08,22

 

4.

100

Zámoská

Marie

2001

4:09,20

 

             

Chlapci – 900m

       
             

Pořadí

Start.

Příjmení

Jméno

Ročník

Čas

Satalice

v cíli

číslo

 

 

narození

v cíli

 

1

101

Marek

Štěpán

2003

3:22,40

Ano

2

95

Devincenzo

Matteo

2003

3:43,23

Ano

3

93

Kovařovic

Šimon

2003

3:44,37

 

             

Kategorie rodičů - 900m